۱۵ انیمه‌ مورد انتظار در بهار ۲۰۲۰

موقعیت رومانتیک کمدی نوجوانانه من اشتباه بود، همانطور که انتظار داشتم!

(My Youth Romantic Comedy Is Wrong, As I Expected (SEASON 3

طرفداران این اثر از جمله خود من هرفصل باید زمان زیادی را برای فصل بعدی صبر کنند! از فصل اول تا فصل دوم دو سال فاصله وجود داشت. اما از زمان پخش فصل دوم اکنون پنج سال می‌گذرد! انیمه My Teen Romantic Comedy Snafu بر اساس لایت ناولی کره‌ای ساخته شده و در بین برترین انیمه‌های «برشی از زندگی» به حساب می‌آید. مدرسه، پسری به شدت منزوی را مجبور می‌کند تا به دو دختر برای حل مشکلاتشان کمک کند که در این ماجراها خود نیز بتواند دوستان بیش‌تری پیدا کند.

فصل سوم این انیمه نیز آخرین فصل آن خواهد بود که قرار است ۲۱ فروردین (۹ آپریل) منتشر شود.

سول لوانته

Sol Levante

این انیمه را می‌توان اثری خاص برای آنان دانست که تلویزیون‌های ۴k دارند! این انیمیشن توسط استودیو I.G منتشر می‌شود احتمالا روی هر دستگاهی  جذاب است. اما این اثر می‌تواند از آن دسته آثار دانست که می‌توانند قوانین بازی را برای همیشه تغییر دهند. چرا که این انیمه برای اولین بار در کیفیت ۴K عرضه می‌شود.اما مسلما تمام تکنولوژی‌های اجرایی بدون یک داستان خوب بی‌ارزش خواهند بود و این چیزیست که ما هنوز در مورد انیمه از آن اطلاعی نداریم. اما با توجه به بودجه سرمایه‌گذاری شده توسط نتفلیکس روی این اثر بعید به‌نظر می‌رسد که داستانی ناپخته و بدون اطمینان را شامل شود. این انیمه چهاردهم فروردین(دو آپریل)  توسط نتفلیکس منتشر شد.

زندگی بعدی من به عنوان یک ابرشرور!

My Next Life as a Villaines: All Routes Lead to Doom!

همیشه در یک فصل تعدادی انیمه در مورد تناسخ (isekai) حضور دارند. انیمه‌های این دسته که معمولا با ژانر «هارم» همراه‌اند جزئی جدا نشدنی از سلیقه ژاپنی‌ها به سرگرمی هستند. یک پسر جذاب و عاشق کتاب و انیمه در دنیای‌ما به هر نحوی کشته می‌شود و در دنیایی فانتزی به عنوان یک قهرمان زاده ‌می‌شود. این شما را یاد خیلی از انیمه‌ها می‌اندازد. اما کم پیش می‌آید که انیمه‌ای با ژانر شوجو ایسکای ساخته شود. شخصیت اصلی انیمه خود را در دنیایی با نام «کاترینا» می‌یابد.  جایی که با ابرشرور آخرین بازی‌ای که انجام داده یک قرار عاشقانه دارد! قسمت اول این انیمه نیز ۱۶ فروردین منتشر خواهد شد.

صعود یک کرم کتاب

(Ascendance of a Bookworm (SEASON 2

در این فصل ما نه تنها شاهد پخش یک انیمه جدید ایسکای با محوریت شخصیت مونث هستیم بلکه شاهد بازگشت یکی از انیمه های محبوب سال پیش هم هستیم.داستان این انیمه در مورد کتابداری است که بر اثر یک زلزله می‌میرد و در یک دنیای قرون وسطایی حلول میابد.در فصل دوم Myne به تمرینات خود ادامه می دهد تا بتواند به کتاب های بیشتری دسترسی پیدا کند.


شنوندگان

Listeners

انیمه Listeners یک مجموعه جدید است که توسط jin و dai sato ساخته و توسط hiroaki ando کارگردانی شده است و در دنیایی رخ می‌دهد که در آن موسیقی وجود ندارد. این دنیای ساکت زمانی تغییر می‌کند که پسری به نام اکو رک (Echo Rec) دختری را پیدا می کند که یک پورت AUX در بدن خود دارد. طراحی شخصیت های این انیمه جذاب است اما انیمه ای که موضوع آن تغییر دنیا به وسیله موسیقی است باید موسیقی فوق العاده‌ای هم داشته باشد. می‌توانید این انیمه را نیز روز ۱۵ فروردین(سه آپریل) تماشا کنید.

یو گی اوه! هفت

Yu-Gi-Oh! Sevens

یوگی‌اوه انیمه‌ای شونن بود که برای اولین بار ژانر بازی‌های کارتی را در دنیای انیمه‌ها ابداع کرد. اولین سری آن در سال ۱۹۹۹ و در ۲۶ قسمت ساخته و با سری دوم خود که در حدود ۲۵۰ قسمت به اوج محبوبیت رسید. یوگی-اوه را می‌توان در کنار «ناروتو» یا «کاراگاه کونان» جز انیمه‌های طولانی و تاریخی دانست! حال بعد از بیست سال، و با بزرگ شدن طرفداران سری‌های اصلی مشخص است که دیگر جایی برای کاراکتر‌های اورجینال مورد علاقه‌مان نیست. نقشه دوم انیمه‌های طولانی همیشه استفاده از فرزندان است! برای بیستمین سالگرد انیمه‌ یوگی-اوه سری ششم آن آماده پخش است. در ۱۶ فروردین مجددا زمان دوئل فراخواهد رسید!