گوشی گیمینگ ایسوس زیر شکنجه؛ روگ فون ۲ چه قدر مقاوم است؟ [تماشا کنید]

«زک نلسون» که در کانال یوتیوب «JerryRigEverything»گوشی های متنوع را تحت شکنجه آزمایش می کند این بار به سراغ ایسوس روگ فون ۲ رفته تا مقاومت آن را بسنجد.

ROG Phone II طراحی خاصی دارد. نمایشگر این پرچمدار توسط شیشه گوریلا گلس ۶ محافظت می شود و پشت دستگاه هم از ترکیب شیشه و فلز ساخته شده. یکی از بخش های جذاب گوشی نورپردازی LED گوشی در قاب پشتی است.

نمایشگر این گوشی ابعاد ۶٫۵۹ اینچی دارد و رزولوشن ۱۰۸۰ در ۲۳۴۰ را ارائه می دهد. علاوه بر این از استاندارد HDR10 و نرخ رفرش ۱۲۰ هزتز پشتیبانی می کند. چیپست گوشی اسنپدراگون ۸۵۵ پلاس است که در مقایسه با اسنپدراگون ۸۵۵ تا ۱۵ درصد توان پردازش گرافیکی بالاتری را ارائه می دهد.  روگ فون ۲ اما چندان سبک نیست و با ۲۴۰ گرم در بین سنگین ترین ها در این ابعاد به حساب می آید.

نمایشگر گوشی از مرحله ۶ و بالاتر شروع به خط افتادن می کند. حسگر اثر انشگت زیر نمایشگر گوشی اما بعد از خط افتادن هم به درستی کار می کند. در تست خم شدن، با وجود سنگین بودن و قطر نه چندان کم گوشی شاهد اندکی خمش هستیم. با این حال این موضوع مشکلی در نمایشگر ایجاد نمی کند و هیچ بخش فلزی از روگ فون ۲ هم نمی شکند.