پنج‌شنبه و جمعه بازی کنید و به سیل‌زده‌ها یاری برسانید

جامعه بازی‌سازان ایران قصد دارند با همکاری کافه بازار تمامی درآمد خود در روزهای پنج‌شنبه و جمعه برابر با ۱۲ و ۱۳ اردیبهشت را در اختیار استان‌های سیل‌زده قرار دهند.

این فرآیند شامل تمام تراکنش‌های درون برنامه‌ای، سهم فروش کافه بازار و درآمد تپسل از تبلیغات داخل بازی می‌شود که طی دو روز آینده به دست می‌آید و به صورت یکجا جمع آوری شده و صرف کمک به سیل‌زدگان می‌شود.

گفتنی است ۳۲ عنوان موبایلی به این کمپین پیوسته‌اند که نام بازی‌های پرطرفداری از جمله آمیرزا، کوییز آو کینگز، نبرد پادشاهان و منچرز در بین آنها به چشم می‌خورد. لیست کامل بازی‌ها را در ادامه مشاهده می‌کنید.

هدف از اجرای این کمپین جمع آوری ۲۰۰ میلیون تومان کمک نقدی است؛ بنابراین اگر قصد کمک به سیل‌زدگان استان‌های مختلف را دارید می‌توانید با مراجعه به این صفحه، بازی مورد نظرتان را دانلود کرده و با انجام پرداخت درون برنامه‌ای و تماشای تبلیغات به سیل‌زدگان کمک کنید.

نوروز امسال با سیل سهمگینی در نقاط مختلفی از ایران همراه بود که خساراتی گسترده و غم‌بار به جای گذاشت. استان‌های گلستان، مازندران، فارس، خوزستان، لرستان، ایلام، کرمانشاه و خراسان شمالی اوایل سال جاری درگیر سیل شدند که خسارات جانی و مالی بسیار سنگینی به همراه داشت.

لینک منبع اصلی