ویجیاتو: ۸ نکته که پیش از تجربه Call of Duty Mobile باید بدانید

بخش بتل‌رویال کال آو دیوتی موبایل چگونه است؟

اکتیویژن برخی اطلاعات مهم درخصوص بخش بتل رویال کال آو دیوتی موبایل را فاش کرده است. گرچه شباهت‌های زیادی بین بتل‌رویالی که در کال آو دیوتی موبایل تجربه می‌کنیم با بلک‌آوت وجود دارد، اما نکته اصلی اینجاست که تنسنت تلاش کرده تجربه بتل‌رویال بازی با تمام نسخه‌های پیشین و بازی‌های مشابه متفاوت باشد.

هر بازی با ۱۰۰ بازیکن شروع می‌شود. می‌توانید تنهایی، دو نفره یا چهار نفره بازی را شروع کنید. مانند بلک‌آوت از آسمان به پایین می‌پرید، خود را با استفاده از تجهیزاتی که در محیط وجود دارند آماده می‌کنید تا در نهایت برای تبدیل شدن به آخرین بازمانده، با دیگر بازیکنان بجنگید. اگر عضو تیم باشید، می‌توانید هم‌تیمی زخمی‌تان را مداوا کنید تا دوباره به جریان بازی برگردد.

پیش از شروع هر مسابقه می‌توانید از بین کلاس‌های موجود که شامل Defender ،Mechanic ،Scout ،Clown ،Medic و نینجا می‌شوند یکی را انتخاب کنید. هرکدام از کلاس‌ها خصوصیات خاص خود را دارند و نحوه پیشروی در بازی با آن‌ها متفاوت است. همچنین وسایل نقلیه‌ای مانند ATV، هلیکوپتر، SUV و قایق نظامی در بازی حضور خواهند داشت تا بتوانید برای جابجا شدن در محیط، از آن‌ها استفاده کنید.

شاید بزرگ‌ترین تفاوت درخصوص بخش بتل‌رویال این باشد که شما علاوه بر حالت پیش‌فرض اول‌شخص، می‌توانید به صورت سوم‌شخص نیز تجربه‌اش کنید. البته انتخاب این حالت می‌بایست پیش از شروع بازی صورت گیرد تا بدین ترتیب تمام بازیکن‌ها با شرایطی یکسان به مقابله با یکدیگر بروند.