ویجیاتو: نگاه نخست به بازی Call of Duty Mobile

اکتیویژن اعلام کرد که بازی کال آو دیوتی موبایل در تاریخ ۹ مهر برای اندروید و ای‌او‌اس عرضه خواهد شد.

کال آو دیوتی موبایل پروژه مشترکی بین اکتیویژن و کمپانی چینی تنسنت است که آن را بیشتر به خاطر در اختیار داشتن سهام سازندگان بازی‌های پابجی و فورتنایت می شناسیم. طبق قولی که سازندگان بازی دادند، بازی تجربه‌ای شبیه به چیزی که پیش از این از نسخه‌های مختلف کال‌ آو دیوتی دیده بودیم ارائه خواهد داد.

کال آو دیوتی موبایل در زمان عرضه ۴ حالت مختلف بازی‌ خواهد داشت و شما می‌توانید کاراکترهای معروف این فرنچایز مانند گوست و مکتاویش را آزاد کنید. اسلحه‌ها قابل شخصی سازی خواهند بود و پوسته‌های مختلفی برای کاراکترها در دسترس است.

کال آو دیوتی موبایل

جالب است بدانید که کال آو دیوتی موبایل از بخش بتل رویال مخصوص به خودش بهره خواهد برد که در آن صد بازیکن برای بقا با یکدیگر خواهند جنگید. نقشه‌ این بخش به طور مخصوص برای این بازی طراحی شده و شامل قسمت‌های مختلفی از خشکی گرفته تا دریا خواهد شد. همچنین وسایل نقلیه مختلفی در این نقشه وجود دارند که می‌توانید با استفاده از آن‌ها سریع‌تر بین نقاط مختلف جابجا شوید.

یک حالت ساده کنترل هم وجود خواهد داشت که در آن بخشی از عمل تیراندازی توسط هوش مصنوعی انجام خواهد شد. این حالت مخصوص افرادی است که نمی‌توانند از دکمه‌های مجازی روی صفحه نمایشگر گوشی برای انجام بازی استفاده کنند. پیش از این هم اطلاعات دیگری از گیم‌پلی کال آو دیوتی موبایل منتشر شده بود.

همان‌طور که در ابتدا گفتیم، این بازی در تاریخ ۹ مهر عرضه می‌شود و از همین الان می‌توانید برای دانلود آن در گوگل پلی و اپ استور ثبت‌نام کنید.

تماشا کنید: نگاه نزدیک ویجیاتو به نسخه بتای Call of Duty Modern Warfare

.کپی شد https://vgto.ir/111