ویجیاتو: قسمت جدید رزیدنت اویل با نام Project Resistance معرفی شد

همان‌طور که پیش از این گفته بودیم ساعاتی پیش کپکام رسما از نسخه جدید رزیدنت اویل که Project Resistance نام دارد رونمایی کرد.

هنوز اطلاعاتی از این بازی در دسترس نیست اما می‌دانیم که با یک عنوان در سبک «وحشت و بقا» طرف هستیم که روی همکاری تیمی متمرکز است. آن‌طور که از تریلر این بازی مشخص است، یک مرد روبات مانند که چهره‌ای شبیه به مستر ایکس دارد، مشکلاتی را به‌وجود آورده ما و همی‌تیمی‌ها باید با او مقابله کنیم. محیط بازی شباهت زیادی به ریمیک رزیدنت اویل ۲ دارد. این موضوع به احتمال زیاد به موتور RE که بازی با آن ساخته می شود برمی‌گردد.

ظاهرا کاراکترهای مختلفی در دسترس هستند که بنابر سلیقه‌ خودتان می‌توانید آن‌ها را انتخاب کنید و مثل هر بازی کوآپ دیگری، گزینه‌های زیادی برای شخصی سازی اسلحه و لباس‌ها وجود خواهد داشت. قبل از این گمان می‌رفت که Project Resistance اسم رمز این بازی باشد اما با این تریلر می‌توان تایید کرد نام رسمی بازی همین اسم است.

پیش از این شایعه‌ای در مورد قسمت جدیدی رزیدنت اویل در جریان بود که بر اساس آن نسخه هشتم با فاصله کمی نسبت به نسخه پیش و در جزیره‌ای متروک جریان خواهد داشت و طی آن ما با داستان چگونگی خلق Eveline که در رزیدنت اویل ۷ با آن روبرو بودیم، آشنا می‌شدیم. البته هنوز معلوم نیست که این شایعه غلط باشد و احتمال دارد که همین حالا هم یک رزیدنت اویل داستان محور در دست ساخت باشد.

.کپی شد https://vgto.ir/xj

لینک منبع اصلی