ویجیاتو: بررسی بازی Nioh 2 – مرگ همیشه باهاته

البته هر چقدر که این محتوای تکرای باعث می‌شود که سرعت بازی کاسته شود، ویژگی‌های مهمی در Nioh 2 تعبیه شدند که به لذت بردن بیشتر گیمر از بازی کمک زیادی می‌کنند. یکی از این مواردی که در ابتدا چندان تعین کننده به نظر نمی‌رسد اما موضوع مهمی است به لودینگ‌های بسیار سریع بازی برمی‌گردد.

برخلاف سکیرو که بعد از مرگ باید یک صفحه لودینگ نسبتا طولانی را تحمل می‌کردیم، Nioh 2 با سرعت زیادی بارگذاری می‌شود و همین قضیه باعث می‌شود که بعد از مرگ‌های بسیار زیادی که قرار است در این بازی برای شما هم رخ دهند، سریعا به اکشن برگردید و مبارزه را ادامه دهید.

در ابتدای کار هم امکان انتخاب از بین دو حالت «سینمایی» و «اکشن» هم برای شما فراهم است که میزان فریم ریت بازی را دچار تغییر می‌کند. از آن‌جایی که کات سین‌ها اهمیت چندانی در بازی ندارند و روان‌تر بودن مبارزات صحنه‌های زیباتری را خلق می‌کند، پیشنهاد می‌کنم که حتما گزینه اکشن را در این بخش انتخاب کنید.

اگر محتوای هنری بازی کم باشد، از گیم‌پلی اصلا کم نمی‌آورد. همان‌طور که گفتیم محیط بازی پر شده از دشمن‌هایی که روبرو شدن با آن‌ها چال سخت و شیرینی است. چرا دشمنان علاوه بر قدرتمند بودن، تکنیک‌های متفاوتی را برای مبارزه استفاده می‌کنند و آن‌قدر دقیق هستند که به شما فرصتی برای اشتباه ندهند.

نیو گیم پلاس بازی که راستش را بخواهید وقت نکردم به آن سر بزنم هم به شکل قابل مشاهده‌ای نبردها را چالش برانگیزتر می‌کند. در نتیجه بازهم تجربه نبردها هیجان انگیز و سرگرم‌کننده باقی خواهد ماند و شما تا زمانی که بخواهید Nioh 2 برای بازی کردن خواهید داشت.