ویجیاتو: بررسی آیفون ۱۱ مکس برای گیمرها

تنها مشکل بازی کردن با آیفون در طولانی مدت، داغ شدن نسبی پشت آن است که می‌تواند کمی انگشت‌ها را اذیت کند. تقریبا ۴۰ دقیقه الی ۱ ساعتی طول می‌کشد تا آیفون به این درجه از گرما برسد و دلیل آن نیز به نبود سیستم خنک‌کنندگی مناسب برای گیمینگ بر‌ می‌گردد. در هر صورت توصیه می‌کنیم هنگام بازی کردن با آیفون ۱۱ پرو مکس هر چند وقت یکبار استراحت کوتاهی به تلفن خود بدهید تا هم فشار کمتری به دستگاه وارد شود و هم تجربه دلنشین‌تری داشته باشید.

گران‌قیمت خوش صدا

به غیر از باتری با ظرفیت بیشتر، چیپست جدید و نمایشگر فوق‌العاده، بلندگوها و کیفیت صوتی مورد بعدی در لیست تغییرات مهم و اصلی آیفون ۱۱ نسبت به قبل است که به خصوص در هنگام بازی کردن حسابی خودنمایی می‌کند. تلفن‌های هوشمند جدید اپل از تکنیک Spatial Sound و همچنین تکنولوژی صدای فراگیر شرکت دالبی یعنی دالبی اتموس استفاده می‌کنند. استفاده از این تکنولوژی‌ها باعث صدایی فراگیر و سه‌بعدی می‌شود که مشابه شنیدن ما در دنیای واقعی است.

بلندگوهای آیفون ۱۱ پرو مکس صدای رسا و بلندی هم دارند که وضوح و شفافی را فدای آن نمی‌کنند. در مجموع باید اعتراف کرد که بازی کردن با آیفون ۱ ۱ پرو مکس یکی از بهترین تجربه‌‌های شنیداری است که مشابه آن چندان در رقیب‌های دیگر یافت نمی‌شود.