نتایج ماه مه بنچمارک آنتوتو منتشر شد؛ ZTE نوبیا رد مجیک ۳ در صدر

وبسایت AnTuTu به تازگی نتایج بنچمارک معروف خود را برای ماه مه ۲۰۱۹ منتشر کرده که در بخش محصولات اندرویدی، گوشی ZTE نوبیا رد مجیک ۳ جایگاه نخست را با کسب امتیاز ۳۸۰۹۲۱ به دست آورده است.

چینی‌ها با کمک چیپست اسنپدراگون ۸۵۵ صدر جدول را تصاحب کرده‌اند

فهرست اندروید آنتوتو رسماً در سیطره گوشی های چینی بوده و تا رتبه نهم که شاهد حضور گلکسی اس ۱۰ پلاس هستیم، خبری از محصولات سایر کشورها نیست. در این بین کمپانی ZTE جایگاه های اول و دوم را با گوشی های نوبیا رد مجیک ۳ و اکسون ۱۰ پرو تصاحب کرده و به دنبال آن شیائومی با می ۹ اکسپلورر، بلک شارک ۲ و می ۹ جایگاه های سوم تا پنجم را در دست دارد.

نوبیا رد

در ادامه فهرست اندرویدی ها شاهد حضور میزو ۱۶اس، وان پلاس ۷ پرو و لنوو زد۶ پرو هستیم که همه این شرکت ها چینی هستند و پس از آنها، بالاخره گلکسی اس ۱۰ پلاس و اس ۱۰ را داریم که به عنوان تنها نمایندگان غیر چینی رقابت، جایگاه های نهم و دهم را در اختیار گرفته اند.

لازم به اشاره است که به جز گلکسی ها که امتیازشان ترکیبی از دو مدل مجهز به چیپست اگزینوس و اسنپدراگون بوده، سایر محصولات موجود در لیست بالا به چیپست ۷ نانومتری اسنپدراگون ۸۵۵ مجهز شده اند.

علاوه بر گوشی های اندرویدی، آنتوتو نتایج حاصل از جمع آوری داده های بنچمارک محصولات اپل را نیز منتشر کرده که چهار جایگاه نخست این فهرست در تصاحب آیپدهای شرکت ساکن کوپرتینو قرار دارد.

آیپد

همان طور که مشاهده می کنید، آیپد پروهای ۲۰۱۸ رتبه های اول و دوم را در اختیار دارند و پس از آنها آیپد ایر ۲۰۱۹ و آیپد مینی ۲۰۱۹ بالاتر از گوشی های اپل خودنمایی می کنند.

در ادامه شاهد حضور آیفون های جدید هستیم که XS ،XS مکس و XR به ترتیب در رتبه های پنجم تا هفتم حضور دارند و در نهایت آیپد پرو ۱۰٫۵، آیپد پرو ۱۲٫۹ و آیفون X با چیپست های قدیمی تر جایگاه های انتهایی فهرست را به خود اختصاص داده اند.

لینک منبع اصلی