جدیدترین قیمت جک J4 از سوی کرمان موتور اعلام شد + جدول

جدیدترین قیمت جک J4 ویژه اردیبهشت ماه ۹۸ از سوی کرمان موتور اعلام شد. بر این اساس ۳۷ میلیون تومان بر قیمت جک J4 افزوده شده که رقم قابل توجهی محسوب می شود اما کرمان موتور این افزایش قیمت را ناشی از تطبیق قیمت تمام شده این خودرو با ارز نیمایی می داند.

جک J4 یک سدان کامپکت است که به نوعی در بازار جایگزین مدل بزرگتر جک J5 شده است که پیش از این فروش بسیار موفقی را در بازار کشورمان تجربه کرده بود. در حالی که جک J5 در نسخه اتوماتیک از یک پیشرانه ۱٫۸ لیتری با قدرتی در حدود ۱۴۰ اسب بخار سود می برد، حالا جک J4 با وزن کمتری به پیشرانه ای اقتصادی تر با حجم ۱٫۵ لیتر مجهز شده است که توان تولید ۱۰۳ اسب بخار قدرت را دارد.

جک J4 شرایط فروش و قیمت

در مقام مقایسه گیربکس اتوماتیک این مدل نیز نسبت به نمونه مورد استفاده در جک J5 تغییر کرده است و به جای گیربکس ۴ سرعته اتوماتیک قبلی شاهد استفاده از یک گیربکس CVT با ضرایب متغییر پیوسته هستیم که مصرف سوخت اقتصادی تر و شتاب گیری بهتر در سرعت های میانی را نسبت به گیربکس های اتوماتیک کلاسیک نوید می دهد.

از جمله شاخص ترین رقبای جک J4 در بازار می توان به بسترن B30، برلیانس H330، تندر ۹۰ اتوماتیک و امثال این موارد اشاره کرد.این درحالیست که با توقف تولید MVM 550 عملا رقیب مستقیم چندانی از گروه مدیران خودرو برای این سدان اتوماتیک اقتصادی وجود ندارد و مشتریان به نوعی با کمبود انتخاب در این رده قیمتی مواجه اند.

قیمت جک J4

جک J4 تحویلی کرمان موتور مجهز به یک موتور ۱٫۵ لیتری ۱۰۳اسب بخاری است. گیربکس CVT این خودرو گشتاور ۱۴۶ نیوتن متری موتور را به چرخها منتقل می کند. سیستم فرمان برقی، ترمز های عقب کاسه ای، تعلیق میله پیچشی چرخ های عقب، رینگ های ۱۵ اینچی با وزن ۱۱۵۰ کیلوگرم از جمله دیگر ویژگی های فنی جک J4 به عنون یک سدان اقتصادی هستند. این خودرو در نمونه فول به امکاناتی مانند سانروف، کروزکنترل، ۶ بلندگو، آینه‌ های برقی، چراغ ‌های جلوی اتوماتیک، سیستم تهویه مطبوع اتوماتیک، سنسور پارک عقب و تهویه مطبوع اتوماتیک مجهز است.

لینک منبع اصلی