ایسر چهار مانیتور گیمینگ از سری نیترو XV3 را معرفی کرد

ایسر در جریان نمایشگاه ایفا ۲۰۱۹ از چهار مانیتور گیمینگ رونمایی کرده تا علاقه مندان به بازی های ویدیویی را به سمت خودش بکشاند. این چهار مانیتور گیمینگ از سری نیترو XV3 هستند و همگی از فناوری G-Sync پشتیبانی می کنند.

مانیتور گیمینگ با نرخ رفرش بالا شناخته می شود و هر چهار مانیتور جدید ایسر هم چنین قابلیتی دارند. پشتیبانی از فناوری انویدیا G-Sync هم به شما تضمین می دهد که پارگی تصویر را در حین بازی تجربه نکنید.

مانیتور گیمینگ ایسر نیترو XV3

خرید بلیط هواپیما

چهار مانیتور گیمینگ جدید ایسر از سری نیترو XV3 در دو مدل ۲۷ اینچی و دو مدل ۲۴٫۵ اینچی معرفی شده اند که مشخصات آنها را در ادامه می بینید:

  • ایسر نیترو XV273U S با پنل ۲۷ اینچی، رزولوشن WQHD و نرخ رفرش ۱۶۵ هرتز
  • ایسر نیترو XV273 X با پنل ۲۷ اینچی، رزولوشن FHD و نرخ رفرش ۲۴۰ هرتز
  • ایسر نیترو XV253Q X با پنل ۲۴٫۵ اینچی، رزولوشن FHD و نرخ رفرش ۲۴۰ هرتز
  • ایسر نیترو XV253Q P با پنل ۲۴٫۵ اینچی، رزولوشن FHD و نرخ رفرش ۱۴۴ هرتز

بدین ترتیب اگر به دنبال بالاترین رزولوشن هستید، باید مدل اول را انتخاب کنید اما اگر به نرخ رفرش بالاتر علاقه دارید، مدل های دوم و سوم برای شما ساخته شده اند. همان طور که گفتیم هر چهار مانیتور از فناوری انویدیا G-Sync پشتیبانی می کنند. در این حالت نرخ فریم خروجی کارت گرافیک با نرخ رفرش مانیتور هماهنگ شده و پارگی تصویر از بین می رود. همچنین باید اضافه کنیم که مدل نیترو XV273X استاندارد DisplayHDR 400 را نیز دریافت کرده است.

چهار مانیتور گیمینگ جدید ایسر از ماه آینده به تدریج وارد بازارهای جهانی می شوند. قیمت مدل نیترو XV273 X برابر ۴۷۰ دلار تعیین شده است. مانیتور نیترو XV253Q P که ارزان ترین مدل محسوب می شود، برچسب قیمتی ۲۰۰ دلاری دارد. دو مدل دیگر یعنی نیترو XV253Q X و نیترو XV273U S هم به ترتیب با قیمت ۳۹۰ و ۵۹۰ دلار به فروش خواهند رسید.

لینک منبع اصلی