انتشار مشخصات پرچمدار ایسوس ذنفون ۶ پیش از رونمایی

ایسوس را باید از شرکت هایی دانست که در سال جاری دیرتر از رقبا گوشی های پرچمدار خود را عرضه می کند. اما به این معنی نیست که برای مطرح شدن در بازار دست روی دست بگذارد، چرا که تنها کمتر از یک هفته مانده به رونمایی از گوشی دنفون ۶، جزئیاتی از مشخصات این پرچمدار مشخص شده است.

ذنفون 6

بر  اساس پوستری که ایسوس منتشر کرده، گوشی جدید تایوانی ها به اسنپدراگون ۸۵۵ مجهز خواهد شد. علاوه بر این در ذنفون ۶ شاهد حضور درگاه هدفون، یک کلید هوشمند (با کارایی نامشخص) و چراغ ال ای دی اعلان هستیم. درگاه سه گانه سیم کارت هم خبر از پشتیبانی از دو سیم کارت به همراه جایگاهی جداگانه برای حافظه جانبی می دهد.

به گفته وبسایت اندروید پیور مدیر بخش عملیات بازاریابی جهانی ایسوس به دوربین دوگانه ۴۸ و ۱۳ مگاپیکسلی به همراه باتری ۵۰۰۰ میلی آمپر ساعتی اشاره کرده است.

ذنفون 6

علاوه بر این گفته می شود ذنفون ۶ ایسوس به نمایشگر بدون بردیگی مجهز خواهد شد و از ۶ یا ۸ گیگابایت رم و ۱۲۸ یا ۲۵۶ گیگابایت حافظه داخلی بهره خواهد برد. همچنین احتمال می رود شاهد مدلی با ۱۲ گیگابایت رم و ۵۱۲ گیگابایت حافظه داخلی، البته تنها برای عرضه در برخی از بازارها باشیم.

ایسوس ذنفون ۶ در ۲۶ اردیبهشت ماه در بارسلون اسپانیا معرفی می شود.

لینک منبع اصلی