آنتوتو لیست جهانی قوی‌ترین گوشی‌های پرچمدار و میان‌رده ماه مارس را منتشر کرد

در گذشته شاهد اعلام برترین گوشی‌های چینی ماه مارس از دید آنتوتو بودیم. به تازگی این بنچمارک تصمیم گرفته لیست قدرتمندترین گوشی‌های پرچمدار و میان‌رده در سطح جهانی را منتشر کند که گلکسی S20 اولترا ۵G با چیپست اسنپدراگون ۸۶۵ به عنوان قدرتمندترین پرچمدار معرفی شده است.

آنتوتو برای لیست خود اطلاعات ماه مارس را جمع آوری کرده و امتیاز متوسط آن‌ها را به نمایش گذاشته. این اعداد پس از ۱۰۰ بار بنچمارک گیری توسط نسخه ۸ این اپلیکیشن، بدست آمده است. در لیست منتشر شده برای قدرتمندترین گوشی‌های پرچمدار ماه مارس، شاهد حضور ۶ گوشی سامسونگ هستیم که البته تمام آن‌ها نسخه‌های مختلف گلکسی S20 هستند.

در صدر لیست گلکسی S20 اولترا ۵G با ۱۲ گیگابایت رم و ۲۵۶ گیگابایت حافظه داخلی قرار گرفته که البته قدرت آن را چیپست اسنپدراگون ۸۶۵ تامین می‌کند. در مقام دوم گلکسی S20 پلاس با مشخصات مشابه نسخه اولترا به چشم می‌خورد. در رتبه‌های سوم و چهارم به ترتیب گلکسی S20 اولترا ۵G و گلکسی S20 پلاس ۵G با چیپست اگزینوس ۹۹۰ قرار گرفته‌اند. این موضوع نشان‌دهنده قدرت بالاتر اسنپدراگون ۸۶۵ نسبت به اگزینوس ۹۹۰ است.

قدرتمندترین گوشی‌های پرچمدار

گلکسی S20 و گلکسی S20 پلاس با چیپست اگزینوس ۹۹۰ به ترتیب در رتبه‌های ششم و هفتم لیست به چشم می‌خورند. این محصولات به ۸ گیگابایت رم و ۱۲۸ گیگابایت حافظه داخلی مجهز شده‌اند و اختلاف امتیاز بسیار کمی با یکدیگر دارند. در جایگاه پنجم گوشی گیمینگ ایسوس ROG Phone II قرار گرفته و در رتبه‌های هشتم تا دهم به ترتیب گوشی‌های وان پلاس ۷T، ریلمی ایکس ۲ پرو و وان پلاس ۷ پرو حضور دارند.

آنتوتو علاوه بر لیست قدرتمندترین گوشی‌های پرچمدار ماه مارس، تصمیم به انتشار فهرست قدرتمندترین میان‌رده‌ها در این ماه نیز گرفته است. در صدر این لیست گوشی ردمی نوت ۸ پرو با چیپست مدیاتک هلیو G90T و ۶ گیگابایت رم قرار گرفته است. ۶ گوشی موجود در این لیست برای تامین قدرت خود از چیپست اسنپدراگون ۷۳۰ یا اسنپدراگون ۷۳۰G استفاده می‌کنند.

قدرتمندترین گوشی‌های میان‌رده

در رتبه‌های دوم تا دهم به ترتیب گوشی‌های شیائومی می نوت ۱۰ پرو، شیائومی می ۹T، سامسونگ گلکسی A71، ریلمی ایکس ۲، شیائومی می نوت ۱۰، گلکسی A80، ریلمی Q، ریلمی XT و شیائومی می ۹ اس ای به چشم می‌خورند.